
14 вересня 2017, 16:54
14 вересня 2017, 16:54
Від 15 вересня автобусам, які курсували від АС «Західна» до приміського залізничного вокзалу, продовжено до площі Різні,
«Від завтра 6 транспортних засобів будуть продовжені до площі Різні. Інтервал руху буде 15 хв., автобуси курсуватимуть із 7:20 год. до 10:15 год. та з 16:00 год. до 19:30 год» -- цитує прес-служба Львівської міської ради слова заступника міського голови Львова Сергія Бабака.
Читайте також: Міжміські і приміські маршрутки Львова змінять кінцеву зупинку
Нагадаємо, з початку вересня приміські автобусні маршрути, які раніше курсували до приміського вокзалу, перенесли на околицю Львова – до АС «Західна» на вулиці Городоцькій. Цей крок викликав обурення як пасажирів приміських маршрутів, для яких автоматично зросли видатки на проїзд, а з другого – обурилися жителі Львова з огляду на зростання кількості пасажирів і відсутності належного числа автобусів.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




