«Електрон» показав, як виглядатиме новий львівський тролейбус. Фото

9797 0
У Львові презентували перший тролейбус марки «Електрон», виготовлений спільним українсько-німецьким підприємством «Електронтранс». Низько підлогова модель при зупинці додатково опускається, аби пасажири могли комфортно зайти та вийти з тролейбуса. Вартість тролейбуса близько 2 млн грн.
Фото: tvoemisto.tv

Фото: tvoemisto.tv

Тролейбус Т19101 «Електрон» виготовлений для потреб міста Львова, його передадуть ЛКП «Львівелектротранс».

Планується, що у найближчі тижні тролейбус вийде на лінію.

Тролейбус Т19101 «Електрон» – 12-тиметровий повністю низько підлоговий, є міським транспортним засобом підвищеної комфортності.

Фото: Tvoemisto.tv

Пасажиромісткість – 106 осіб, з них 34 місця для сидіння та одне інвалідне місце.

Фото: Tvoemisto.tv

Для зручності посадки і висадки пасажирів у тролейбусі застосовано пневматичну систему «кнілінг», завдяки якій тролейбус на зупинці громадського транспорту додатково опускається, зменшуючи дорожній просвіт (кліренс).

Для осіб з обмеженими можливостями салон тролейбуса обладнаний сигнальними кнопками та відкидним пандусом для заїзду інвалідної коляски на спеціально пристосоване місце з пасками безпеки для їх фіксації під час руху.

Відкидний пандус. Витримує до 350 кг. Фото: Tvoemisto.tv

Салон тролейбуса обладнаний вандалостійкими сидіннями, інформаційними моніторами та табло з біжучим рядком. Система опалення салону – повітряні калорифери. Мікроклімат кабіни водія забезпечується кондиціонером. Управління силовим приводом тролейбуса дозоляє заощаджувати енергію.

Фото: Tvoemisto.tv

Тролейбус розвиває швидкість 70 км/год. Безпеку руху забезпечують електронні системи контролю та керування, система ABS, а також зовнішні і внутрішні камери відеоспостереження та дзеркала зовнішнього огляду з електропідігрівом.

Фото: Tvoemisto.tv

На тролейбусі застосовано комп’ютерне керування (САN-система) всіма пристроями, що дозволяє здійснювати постійну діагностику стану тролейбуса і в експлуатації зменшує витрати часу та коштів при технічних оглядах.

Фото: Tvoemisto.tv

Кузов тролейбуса виготовлений з нержавіючої сталі, зовнішнє облицювання зі склопластику, тобто тролейбус є надійно захищений від корозії.

Фото: Tvoemisto.tv

Фото: Tvoemisto.tv

Нагадаємо, раніше «Електрон» виготовив для Львова низько підлоговий трамвай.

 

Довідка:

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» створене у 2011 році корпорацією «Електрон» та фірмою «TransTec F&E Vetschau UG» (ФРН).

СП «Електронтранс» – підприємство повномасштабного виробництва, що спеціалізується на проектуванні та виробництві сучасного міського електротранспорту (трамвайні вагони для колій 1000 мм, 1435 мм, 1524 мм, тролейбуси та електробуси).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!