Енергетики просять вмикати прилади через 15-20 хвилин після повернення світла

1581 0
Це допоможе уникнути локальних аварій.
Фото умовне

Фото умовне

Енергетики просять українців вмикати електроприлади через 15-20 хвилин після відновлення світла. Це допоможе уникнути локальних аварій та відключень.

Джерело: YASNO

«Просимо вас вмикати прилади поступово та через 15-20 хвилин після повернення електроенергії. Це допоможе трансформаторам витримати стрибок напруги й, відповідно, запобігти локальним аваріям — причинам відключень не за графіком», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що через великий обсяг пошкоджень критичної інфраструктури країни ситуація в енергосистемі залишається складною. Станом на 14 грудня ліміти, які довів диспетчер енергосистеми для Львівщини, покривають 60% від потреб області.

Ірина Давосир

Інфографіка: YASNO

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!