Фото дня. В Оперному театрі обрали Міс Львів
На сцені львівської Опери 21 червня відбулося шоу «Міс Львів-2018».
фото: Євгеній Кравс
фото: Євгеній Кравс

22 червня 2018, 13:20

У фіналі конкурсу за корону змагалися 14 львівських красунь. Перемогла 23-річна Наталя Болюх (№1), яка презентуватиме Львів на конкурсі «Міс Україна 2018», пише на своїй Facebook-сторінці Євгеній Кравс.

Першою віце-міс обрали Наталію Оверчук (№12). Титул «Друга віце-міс» здобула учасниця №6 Соня Грицак. Усі учасниці отримали подарунки від спонсорів та різноманітні «заохочувальні» титули від організаторів – «Міс Дружба», «Міс фото», «Міс Усмішка», «Міс добре серце», «Міс глядацьких симпатій» тощо.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"