Галицька райадміністрація оголосила тендер на протиожеледні реагенти

2199 0
Загальна вартість обох лотів становить 4 млн гривень.

Галицька районна адміністрація оголосила тендер на закупівлю хімічних протиожеледних реагентів на зимовий період 2018-2019 року. 

Читайте також: Чим можуть замінити піскосуміш у Львові і скільки це коштуватиме

Тендер включає два лоти — 95 т хлориду кальцію та 75 т хлориду магнію. Згідно з технічною документацією, хлорид кальцію можна використовувати для посипання вулиць за температури до -30 градусів морозу. Хлорид магнію — твердий реагент у вигляді пластівців білого та світло-сірого кольору, що добре розчиняється у воді, можна використовувати при -35 градусів.

Загальна вартість обох лотів становить 4 млн гривень: 2,5 млн на хлорид кальцію та 1,5 млн на хлорид магнію. Поставити їх мають до кінця грудня цього року. 

Читайте також: Чисто і без піску. Як у Вінниці вирішили проблему слизьких тротуарів

Нагадаємо, Львівська міська рада виділила з бюджету розвитку 4 млн гривень на закупівлю реагентів. У травні депутати ЛМР підтримали петицію про відмову від піскосуміші на користь альтернативних способів прибирання вулиць.

Галицький район має стати експериментальним у застосуванні реагентів під час посипання і прибирання доріг. Напередодні сесія ЛМР погодила придбання у лізинг техніку для прибирання.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!