Гендиректор Львівського палацу мистецтв звільнився. Кого призначили виконуючим обов’язки

6746 0
Заяву на звільнення Юрій Візняк написав за особистим бажанням.
Фото: Львівський портал

Фото: Львівський портал

Генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк написав заяву на звільнення за власним бажанням. Про це повідомили у закладі культури. 

Про звільнення гендиректора оголосили на загальних зборах трудового колективу вчора, 29 січня. 

Шляхом таємного голосування на зборах також обрали виконуючого обов’язки гендиректора, який займатиме цю посаду до проведення конкурсного відбору. Ним став заступник генерального директора Олександр Лабецький. 

Зазначимо, що остаточне рішеня щодо того, хто стане виконуючим обов'язків гендиректора Львівського палацу мистецтв прийматиме Управління майном Львівської обласної ради. Натомість трудовий колектив лише надасть рекомендації щодо призначення. 

Нагадаємо, що державні аудитори виявили втрат на понад 4,7 млн гривень у одного з львівських театрів впродовж останніх трьох років.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!