Головна державна інспекторка Львівської митниці вступила до лав тероборони

3056 0
Невдовзі Наталія Тимочко вирушить у зону бойових дій.
фото: львівська митниця

фото: львівська митниця

Головна державна інспекторка Львівської митниці Наталія Тимочко нині проходить службу у 125-окремій бригаді територіальної оборони Збройних Сил України і невдовзі вирушить у зону бойових дій. До війни 36-річна ветеранка АТО/ООС працювала на митниці, і з початком вторгнення росіян зрозуміла, що війна завершиться не так швидко, а людина з бойовим досвідом і добре підготовлена має більше шансів вижити і захистити тих, хто не може взяти в руки зброю.

До Збройних Сил України її мобілізували у 2018 році – у той час чоловік вже служив артилеристом у 24-ОМБр ім. короля Данила.

Читайте також: Яким є рівень забезпечення бригад тероборони Львівщини. Пояснення 

«Я підписала контракт і пішла служити піхотинцем. Здебільшого, ми дислокувалися в Донецькій області. Під час одного з бойових чергувань отримала травму спини і тривалий час провела у військових шпиталях Маріуполя, Дніпра, Львова. Дякуючи лікарям стала на ноги, але була звільнена за станом здоров’я у званні старшого солдата», – цитує її пресслужба Львівської митниці.

Після служби Наталія Тимочко повернулася на роботу в один з комунальних закладів Львова, а на початку 2022-го її призначили на посаду головного державного інспектора Львівської митниці. Однак через оголошення воєнного стану її мобілізували до територіальної оборони.

Читайте також: Наскільки сьогодні захищений український військовий, і як покращити допомогу для армії

Додамо, сили територіальної оборони боронять стратегічні об’єкти, забезпечують контроль за пересуванням людей та транспортних засобів по всій країні, виконують інші важливі завдання. Зараз основне завдання, за її словами, – опановувати зброю та техніку, ставати мобільнішими, щоб за потреби долучатися до виконання бойових завдань спільно з підрозділами ЗСУ.

Нагадаємо, що день 24 лютого змінив життя багатьох українців, коли сотні з нас залишили справу, якою займалися, та пішли добровольцями захищати Україну. Серед таких відчайдухів чимало культурних діячів – акторів, музикантів, поетів, художників, режисерів. Tvoemisto.tv підготувало підбірку «культурних захисників» зі Львова, які відважно захищають країну в боротьбі за своїх і своє.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!