«Головний біль Галичини». У Львові обрали директора обласної лікарні

8281 1
Конкурсна комісія обрала гендиректором Львівської обласної клінічної лікарні чинного керівника Михайла Гичку, а його конкурентку Наталію Ван Доеверен до конкурсу не допустила.
Фото: LvNews, Дивись.Інфо

Фото: LvNews, Дивись.Інфо

Сьогодні, 16 квітня, конкурсна комісія рекомендувала призначити на посаду генерального директора КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» чинного її керівника Михайла Гичку. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

При цьому, його конкурентку, Наталію Ван Доеверен до конкурсу комісія не допустила через неподання довідки МВС про наявність чи відсутність судимості, витяг з державного реєстру про відсутність чи наявність корупційних правопорушень та підтвердження подання е-декларації.

Як повідомила в коментарі Tvoemisto.tv Наталія Ван Доеверен, усі необхідні документи вона подала, а комісія діяла за наперед узгодженим сценарієм, що мав призвести до перемоги Михайла Гички.

«Це був конкурс без конкурсу. Я продемонструвала інформацію про те, що відповідні документи були подані. Вони справді були подані не 28 числа, але станом на 30 число була подана декларація. 3 квітня були внесені зміни до декларації. Мого прізвища немає в реєстрі Мінюсту стосовно осіб, що вчинили корупційні правопорушення», – сказала вона.

Читайте також: У Львівській обласній лікарні здають аналізи в коридорах. Фото

Вона вважає, що дисонанс у презентаціях програм кандидатів навів страх на Михайла Гичку.

«Він якимись незрозумілими для мене аргументами переконав комісію в тому, щоби навіть не допустити мене до конкурсу. Я вважаю, що це були вибори без вибору. Я залишаю за собою право оскаржити це рішення в суді, я буду над цим думати. А взагалі, я думаю, що це не мій головний біль – це біль Галичини, Львівщини та України загалом. Це продажність, зрадливість, безпринципність, мовчазність та боягузливість тих, хто сидить навпроти», – додала вона.

Читайте також: Хто збирається очолити обласні лікарні Львівщини

Проте Михайло Гичка в коментарі Tvoemisto.tv відкинув усі звинувачення та оголосив свою готовність до слідства.

«Це її особисте, є комісія, як вона сказала – так і є. Це все придумано та надумано. Для цього є правоохоронні органи, і хай вони мене перевірять. Я відкритий до слідства. Я розумію, що в неї є негативне відношення, але це її проблеми», – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні конкурсна комісія не змогла обрати керівника Львівського перинатального центру.

Микита Гладченко


Читайте також:
16 Квітня, 2018 22:57
Тарас Рідкісна су*а!. В лікарні Шептицьких нагадила, всі люди бояться і ненавидять ту паскуду! Шмата, яка до медицини має таке відношення, як морська свинка до моря. Шльондра-кар’єристка
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!