Головний санлікар Львівщини просить заборонити богослужіння всередині церков

4946 0
Натомість він просить проводити богослужіння на відкритому повітрі.
Фото: МоeMisto

Фото: МоeMisto

Керівник Львівського обласного лабораторного центру Роман Павлів подав у ЛОДА подання з проханням заборонити богослужіння в приміщеннях храмів, замінити посуд для причастя на одноразовий та ретельніше перевіряти священнослужителів на ознаки коронавірусу. Про це йдеться в документі, який опублікувало видання Високий замок.

Як і очільник МОЗ Максим Степанов, головний санлікар Львівщини називає храми одним із основних джерел поширення коронавірусу.

«Випадки серед священників, за даними Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, зафіксували у Жовківському районі, де захворіли п’ятеро священнослужителів у селах Боянець, Монастирок, Крехів, Деревня, Сопошин, які ймовірно стали причиною інфікування ще 35 контактних осіб. У п’яти населених пунктах Яворівського району захворіло шестеро церковнослужителів: у Яворові, смт Івано-Франкове, Бірках, Любині, Краковці. Контактних осіб було сорок чотири, троє з яких вже хворі. У Самбірському районі та у Самборі захворіли чотири священники – у Самборі та у Верхівці», – йдеться у поданні.

Наразі проводять епідрозслідування в Крехівському монастирі та Унівській лаврі, де є спалах коронавірусу.

Додамо, що станом на 30 липня на Львівщині на коронавірус захворіли 9526 мешканців, із них 260 – померли, 2314 – одужали.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!