На правах реклами

Hill’s: як вибрати оптимальний корм для собаки

917 0
Компанія пропонує широкий асортимент кормів для собак, кожен з яких спеціально розроблений для задоволення потреб певних порід, розмірів, віку та стану здоров’я.

Годування правильним кормом – це один із найважливіших аспектів турботи про здоров’я собаки. Існує безліч виробників, які пропонують різноманітні рішення для годування вихованця. Hill’s – один з найбільш відомих та надійних брендів на ринку кормів для собак, який пропонує широкий асортимент раціонів для різних вікових груп, розмірів та потреб.

У цій статті ми розглянемо, як вибрати оптимальний корм для собак Hill’s, а також розповімо, як правильно годувати собаку.

Різновиди кормів Hill’s

Виробляє кілька видів собачих кормів:

  • Hill’s Science Plan – лінійка кормів, розроблена для забезпечення збалансованого харчування собак залежно від їх розміру, віку та стану здоров’я;
  • Hill’s Prescription Diet – лікувальний хіллс корм для собак, який спеціально створений для лікування та контролю різних захворювань у собак, таких як ожиріння, алергії, захворювання нирок та інше;
  • Hill’s Ideal Balance – серія кормів, які містять натуральні інгредієнти та бездоганний баланс поживних компонентів для підтримки здоров’я собак.

Форми випуску кормів

Hill’s випускає корми у різних формах:

  • сухий корм – зручний та економічний у використанні, зберіганні та перенесенні;
  • консерви – смачний і привабливий для собак варіант, що максимально нагадує природний раціон;
  • паучі – консерви, упаковані у зручні порційні пакети, які зручно використовувати у подорожах або для щоденної годівлі.

Рекомендації щодо вибору оптимального корму Hill’s для собаки

Корма Hill’s є одними з найбільш популярних та рекомендованих ветеринарами у світі. Щоб вибрати найкращий варіант, необхідно враховувати особливості тварини. Наприклад:

  1. Для цуценят та молодих собак можна купити корм Hill’s Science Plan Puppy, який містить усі необхідні поживні речовини для росту та розвитку.
  2. Якщо ваш собака має схильність до ожиріння або зайву вагу, то краще вибрати корм Hill’s Prescription Diet Metabolic, який допомагає скинути вагу та підтримувати оптимальну статуру.
  3. Для собак із чутливим травленням рекомендується корм Hill’s Prescription Diet i/d. Він містить легкозасвоювані інгредієнти та сприяє покращенню роботи травної системи.
  4. Тваринам із захворюваннями нирок, серця чи іншими хворобами підійде корм Hill’s Prescription Diet. У складі присутні спеціальні інгредієнти, розроблені для підтримки здоров’я тварини та покращення якості її життя.

Якість та безпека кормів

Hill’s – це бренд, який вже понад 75 років є одним із лідерів на ринку кормів для свійських тварин. Одним із ключових принципів Hill’s є якість та безпека кормів. Компанія використовує найкращі преміальні інгредієнти, які проходять жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва.

Бренд активно співпрацює з ветеринарними клініками та фахівцями у галузі харчування собак. Усі корми Hill’s виробляються з використанням високих стандартів безпеки та гігієни. Кожна партія проходить ретельну перевірку, перш ніж потрапити на полиці магазинів.

Компанія постійно проводить дослідження, щоб створювати нові формули кормів та покращувати існуючі продукти.

Підхід до годування з використанням кормів Hill’s

Процес годування повинен ґрунтуватися на індивідуальних потребах кожного собаки. Для складання правильного раціону краще звернутися до ветеринара, який допоможе визначити найбільш вдалий варіант.

Важливо дотримуватися рекомендацій виробника кормів Hill’s за кількістю та частотою годування, а також враховувати харчові звички та переваги тварини.

Також потрібно стежити за станом зубів та порожнини рота собаки та давати їй можливість пити достатню кількість води.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!