Храми мають бути відкритими у «карантин вихідного дня». Заява Церков

36070 0
Священнослужителі наголошують, що у різдвяний піст дуже важливо зберегти доступ людей до храмів, зокрема і у вихідні.

Лідери Церков просять владу не закривати храми під час «карантину вихідного дня». Про це йдеться у спільній заяві Церков.

«Надважливо зберегти доступ до церковних споруд, інших приміщень релігійних організацій протягом усього тижня, зокрема й у вихідні дні. Також важливий доступ протягом усього тижня до тієї розради, яку дають заклади культури», – йдеться у заяві. 

Церкви наголошують, що служби та інші релігійні заходи проходять із заповненістю не більше 50%, що у храмах надалі дотримуватимуться маскового режиму, при вході будуть дезінфектори.

Читайте також: Президент закликає перевести богослужіння в онлайн-режим

«У ці складні часи Церкви відчувають потребу людей у духовній та моральній підтримці. Можливість взяти участь у богослужінні в церкві чи отримати позитивні емоції завдяки відвіданню культурного закладу ‒ держава має забезпечити право українців на самостійний вибір місця духовного спокою та відпочинку. Адже фізичне здоров’я неможливе без душевного спокою та емоційного відпочинку», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський закликав представників церков і релігійних організацій перевести богослужіння в онлайн-режим». 

 


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!