13 тисяч оплат через QR-код. У Львові склали портрет пасажира електротранспорту

7917 0
ПриватБанк підбив підсумки першого двотижневого періоду роботи програми та склав «портрет» пасажирів львівського електротранспорту, які оплачують квитки за допомогою безконтактної системи.

Із 16-го лютого жителі та гості Львова вже використовують систему оплати проїзду смартфоном через Приват24 і спеціальний QR-код у трамваях і тролейбусах.

До вибірки потрапили пасажири маршрутів трамваїв № 8, № 3, № 5 і № 2, усього – 5 тисяч так званих унікальних клієнтів, які мають високий рівень платіжної дисципліни та здійснили 13 тисяч оплат за квитки, повідомляє прес-секретар регіонального відділення ПриватБанку Докія Кузьменко.

Стать: у львівських трамваях їздять в основному чоловіки – 74,6%, жіноцтво представлене, відповідно, 25,4%

Вік: до 18-ти років проїзд оплачують смартфоном лише 2% пасажирів, старше 40 років – 7%, найбільшу частину складають львів'яни віком 23-30 років – їх 39%, від 30-40 років – 24% і від 18-23 років – 28%;

Сфера діяльності:  27% – це IT-шники, 14,2% пасажирів – працюють у сфері торгівлі, 11,8% – освітяни, 11,7% – зі сфери надання послуг, 9,6% – з банківського сектору, 4,2% – держслужбовці, та 20,5% – з інших галузей.

Нагадаємо, щоб оплатити проїзд, треба завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 та зісканувати QR-код, що зображено на спеціальних стікерах у трамваї або на зупинці транспорту. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостувати» прямо в смартфоні та пред’явити кондукторові чи контролеру на вимогу.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!