Хтось зламав дерево. На проспекті Чорновола досадять платан за спільнокошт

1585 0
Вдалось назбирати 9 тис. грн, тож ймовірно вистачить на два саджанці.
Фото: З блогу Олександра Шутюка

Фото: З блогу Олександра Шутюка

У Львові небайдужі зібрали понад 9 тисяч гривень, аби посадити молоде дерево на місці зламаного. Садитимуть платан на вулиці Чорновола. 

«Зібрали 9 тисяч гривень. Вже купили платан, оплатили 3800 грн. Садити плануємо 24 жовтня. Можливо вдастся докупити ще одне дерево, для того, аби висадити поруч. Решта коштів підуть на доставку, супутні елементи, догляд», – розповів у коментарі Тvoemisto.tv урбаніст Олександр Шутюк. Він один із ініціаторів багатьох спільнокоштів для озеленення львівських вулиць.

Дерева на вулиці Чорновола у Львові посадили завдяки спільнокошту кілька років тому. Торік крайнє від залізничного мосту дерево хтось зламав. Його зафіксували брусками, воно зрослось, але не пережило одного з цьогорічних буревіїв. Тоді ж Олександр Шутюк створив на Монобанку спеціальну банку для збору коштів на нове дерево. Планував зібрати бодай 5 тисяч на саджанець, супутні матеріали та захисний валун.

 

Вікторія Савіцька

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!