ІТ-управлінці та Львівська міська рада: результати співпраці

2053 0
Учасники програми з управління технологіями Львівської бізнес-школи УКУ на прохання Львівської міської ради провели аналіз, документування і оптимізації процесів з надання адміністративних послуг у місті. Це полегшить львів'янам співпрацю з управліннями ЛМР.
фото: LvBS

фото: LvBS

Два місяці учасники з провідних ІТ-компаній України, які навчаються у LvBS (MS in Technology Management), проводили дослідження, аналіз та розробляли рішення для оптимізації процесів у Львівській міській раді в рамках проекту електронного самоврядування і покращення сервісів для мешканців Львова.

Для роботи, командою із впровадження електронного самоврядування у місті, було обрано 6 процесів, з якими найчастіше стикається мешканець. Ідеться про: отримання довідки про склад сім’ї, поновлення паспорта, отримання дозволу на зовнішню рекламу, довідки про несудимість, довідки про квартирну чергу, отримання копії ухвали ЛМР.

За словам керівника експериментального проекту у LvBS Василя Матяшовського, такий досвід співпраці показує ефективність синергії трикутника “університет, влада, бізнес”: «Учасники програми, які працювали над аналізом та оптимізацією процесів з надання адміністративних послуг, довели, що університет і його студенти (у цьому випадку учасники LvBS) можуть працювати над впровадженням інновацій як у державі, так і у бізнесі! Цей інструмент ми також пропонуємо використовувати у проектах із впровадження підходів ‎Smart City».  

«Те, що ви зробили, – це великий героїзм. Напрацьовані конкретні рішення, і досі ніхто краще від вас цього не робив», – розповіла директор з проектного виробництва De Novo Яніка Мерило, одна із членів журі, які оцінювали роботи учасників програми. Вона також додала, що у проекті зібрались ті люди, які реально можуть впливати на прийняття рішень, тож незабаром можна очікувати на впровадження деяких пропозицій.

Співпраця між університетом, бізнесом та владою є типовою практикою для країн Західної Європи та США, на цьому зокрема наголошують викладачі та експерти, які викладають на програмі з управління технологіями. Для українських компаній і державних структур – це можливість не тільки перейняти найкращі світові практики, а й знайти нових партнерів та потенційних клієнтів, інформує прес-служба Львівської бізнес-школи УКУ. 

За матеріалами прес-служби LvBS


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!