Із 1 січня львів'янам видаватимуть українські біометричні паспорти

2159 0
Кабінет Міністрів України затвердив зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України із безконтактним електронним носієм, а також зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України, який не містить безконтактного електронного носія.
фото: zaxid.net

фото: zaxid.net

Відповідну постанову ухвалено 25 березня й оприлюднено на сайті уряду в середу, 20 травня. Згідно документу, оформлення й видача паспортів нового зразка розпочнеться з 1 січня 2016 року.

Водночас до завершення роботи з упровадження оформлення й видачі паспорта громадянина України, зразки бланків якого затверджені цією постановою, паспорт громадянина України може оформлюватися з використанням бланка попереднього зразка.

У грудні 2012 р. набув чинності закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, що підтверджують громадянство України, засвідчують особу або її спеціальний статус». Закон передбачає введення біометричних паспортів, що містять чіп, або безконтактний електронний носій інформації, на якому записані, зокрема, біометричні дані людини - відбитки пальців, розпізнавання обличчя, ДНК, долоня руки, сітківка ока тощо.

Нагадаємо, що із січня в Україні вже розпочали оформляти паспорти громадянина України для виїзду за кордон з біометричними даними.

За інформацією Інтерфакс.

Опубліквала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!