Кабмін пом’якшив карантин для масових заходів

1320 0
Раніше було заборонено проведення у розважальних закладах та закладах харчування святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій.
Фото: ТСН

Фото: ТСН

Кабмін дозволив проводити публічні наукові, освітні та професійні заходи з наповненістю залів до 50% місць. Про це йдеться в постанові уряду від 6 лютого.

Зокрема, Кабмін вніс зміни до постанови від 9 грудня 2020 року щодо встановлення карантину в Україні.

Згідно них, дозволяється приймання відвідувачів суб’єктами діяльності у сфері культури та з проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів до 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому залі.

Читайте також: Тарифи на тепло і гарячу воду в Україні залишаться без змін до кінця цього сезону

Або у разі, коли організатори таких заходів забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення.

Раніше було заборонено проведення у розважальних закладах та закладах харчування святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій. Також було заборонено приймати відвідувачів у музеях та на виставках у галереях, якщо в залах присутні більше 1 особи на 10 кв м.

Крім того, заборонялося проводити масові культурні заходи (зокрема, концерти), спортивні, соціальні, рекламні та інші заходи, якщо в них бере участь понад 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 метри між учасниками.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!