Кабмін призначив Юрія Холода заступником голови ЛОДА

3390 0
Юрій Холод займається підприємницькою діяльністю.
Фото: Facebook

Фото: Facebook

Заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського призначили львівського підприємця Юрія Холода. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабміну сьогодні, 13 вересня.

Читайте також: «Політика мене не цікавить». Маркіян Мальський про своє майбутнє в ЛОДА

Згідно з декларацією, яку він подав на цю посаду ще 18 липня, Юрій Холод проживає в Рудному. У спільній власності він володіє там будинком на 501,9 кв. м та має частку у АТ «букова Гора». Від заняття підприємницькою діяльністю він задекларував 1,4 млн грн, 1,3 млн грн готівки, 35 тис. доларів та 15 тисяч євро.

Додамо, що раніше Маркіян Мальський представив чотирьох претендентів на посаду заступників, серед яких прессекретар KredoBank Віктор Гальчинський, юрист Юрій Добош та Василь Лозинський. Останнього призначили на посаду 27 серпня.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!