Книга львівського видавництва ввійшла до колекції міжнародної дитячої літератури

1428 0
Йдеться про книгу «Туконі – мешканець лісу», авторкою й ілюстраторкою якої є Оксана Була.
фото: tukoni.com.ua

фото: tukoni.com.ua

Книга «Видавництва Старого Лева» потрапила до престижного щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки 2019» («White Ravens 2019»). Про це повідомляють на сайті Міжнародної молодіжної бібліотеки в Мюнхені.

Йдеться про книгу «Туконі – мешканець лісу», авторкою й ілюстраторкою якої є Оксана Була. Ще одна українська книга, що також увійшла до престижної колекції, – «Сова, яка хотіла стати жайворонком» Галини Вдовчиенко, ілюстрації Кристини Лукащук, видавництва «Чорні вівці».

Читайте також: Львів'ян кличуть на екскурсію Митрополичими садами та хорами Собору святого Юра

Додамо, що Міжнародна молодіжна бібліотека в Мюнхені визначала найкращих за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства тощо. Минулого року до каталогу потрапила дебютна дитяча книжка Тетяни Малярчук «MOX NOX» «Видавництва Старого Лева» з ілюстраціями Катерини Слонової.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!