На Львівщині з’явиться ще одна вітрова електростанція

2606 0
Кабінет Міністрів України надав згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва у Дрогобицькому районі вітрової електростанції потужністю 50 МВт. Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.
фото: pravove-pole.info

фото: pravove-pole.info

«Проект передбачає встановлення 23 вітряків, які вироблятимуть «зелену» енергію, – зазначила Ірина Гримак. – Вони будуть розташовані на 23 ділянках гірської місцевості. Одна вітрова турбіна розташовується на земельні ділянці площею 0,24 га. На цей час уже є погодження від 6 сільських рад та двох лісгоспів на встановлення цих об'єктів». За її словами, термін оренди земельних ділянок становитиме 35 років.

Читайте також: На Львівщині встановлять вітряки за кошти Данії

«Попередня вартість проекту становить 75 мільйонів євро. Інвестор – ТзОВ «Дрогобич Енерджі», засновниками якого є французькі компанії. Термін окупності проекту становить 8-9 років. Розпочати будівництво вітрової електростанції компанія планує у 2017 році. Тобто впродовж 2016 року ми маємо завершити процес землевідведення та проектування», – повідомила Ірина Гримак.

Нагадаємо, 19 лютого 2015 року відбулось офіційне відкриття першої черги вітроелектростанції «Старий Самбір-1» у Старосамбірському районі. Проект реалізований спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та фондом чистих технологій Світового Банку (СБ).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!