Чому досі не відкрили пологове відділення Львівської обллікарні

2771 0
Лікарі, які перебувають у вимушеній відпустці вже понад рік, наразі не бунтують, кажуть в ЛОДА.
Фото: Олександр Ганущин

Фото: Олександр Ганущин

Під час ремонту пологового відділення Львівської обласної лікарні виявили багато несподіваних проблем, адже медзаклад розташований у 150-річній будівлі. Через ці проблеми роботи затягуються, розповіла директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак сьогодні, 22 жовтня, під час зустрічі із журналістами.

За її словами, ідеться, зокрема, про каналізацію та електричну проводку. Тому цього року закінчення ремонтних робіт очікувати не варто. Окрім того, на завершення робіт бракує коштів. Львівська облдержадміністрація звернулась по субвенцію до Кабінету міністрів України.

Читайте також: У Львові ремонтують пологове відділення обласної лікарні. Фото

Ірина Микичак додає, що лікарі пологового відділення, які вже понад рік перебувають у вимушеній відпустці і отримують дві третини від свого окладу, не бунтують. Дехто з персоналу має практику в приватних кабінетах.

Нагадаємо, що пологове відділення Львівської обласної лікарні на вулиці Некрасова закрили на ремонт у серпні минулого року і планували відкрити вже у листопаді 2017-го. Згодом відкриття оновленого відділення анонсували на квітень.

У відділенні проводять капітальний ремонт інженерних мереж 1-го, 3-го і 4-го поверхів, впроваджують енергозберігаючі заходи. Також мають закупити нове обладнання. Роботи виконує компанія «БМ Комфорт», що перемогла у відповідному тендері з пропозицією 56,9 млн грн.

Олександра Бодняк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!