Команда з УКУ перемогла на міжнародному конкурсі в Канаді

3601 0
Львівські студенти здобули перше місце серед 111 команд з різних країн світу.
фото: vstup.ucu.edu.ua

фото: vstup.ucu.edu.ua

Команда магістрантів факультету прикладних наук Українського католицького університету здобула перемогу в міжнародному конкурсі Queen's International Innovation Challenge, що відбувся в Торонто 25 листопада. Про це йдеться у повідомленні на сторінці факультету в Фейсбук.

Конкурс був присвячений проблемі продовольчої безпеки та сталого сільського господарства.  До складу команди УКУ увійшли Маркіян Костів, Борис Ольшанецький, Олег Підгірняк  та Орест Купин.

Читайте також: У Львові відкривається набір на другу Програму ІТ-права від УКУ. Як отримати стипендію

Львівські студенти з команди Seat&Eat на початку листопада увійшли зі своїм проектом до п’ятірки найкращих з-поміж 111 команд разом із трьома командами з Канади та однією з Португалії.

Завдання цьогорічного полягало в тому, що команди попросили визначити проблему, базовану на одному з механізмів, визначених ООН для подолання голоду в світі. Командам поставили задачу зібрати та аналізувати релевантні, якісні і набори відкритих даних та розробити  рішення проблеми.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!