Компанії, які імпортують найбільше товарів на Львівщині. Рейтинг

2766 0
Йдеться про компанії, що здійснювали оформлення товарів у зоні діяльності Львівської митниці.
Фото умовне/Unsplash

Фото умовне/Unsplash

За 2023 рік імпорт товарів у Львівській області збільшився на 7,4%, порівнюючи з 2022 роком, і становив 5 млрд 785 млн доларів. У Департаменті економічної політики Львівської ОВА розповіли Tvoemisto.tv, які підприємства Львівської області експортували найбільше товарів того року. 

Йдеться про 10 підприємств, які впродовж 2023 року здійснювали оформлення товарів у митному режимі «імпорт» у зоні діяльності Львівської митниці.

Рейтинг компаній:

  • ТзОВ «Леоні Ваерінг УА ГМБХ»;

Компанію зареєстрували у 2002 році у с. Нежухів, що на Стрийщині. Власником підприємства є громадянин Австрії Штефан Пірер, а її основний та єдиний вид діяльності – виробництво електричного й електронного устатковання для автотранспортних засобів. Загальна виручка за 2023 рік становить понад 8,8 млрд грн. 

  • ТзОВ «Авто Комерс»;

Приватне підприємство Аліси Карпенко, яке зареєстрували у 2021 році у Львові. Займається ж воно торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами. Загальна виручка – 884,3 млн грн.

  • Дочірнє підприємство «ЛПП Україна» Акціонерного товариства «ЛПП»;

Компанія, яка є дочірнім підприємством польського акціонерного товариства «ЛПП» . Її зареєтрували у Перемишлянах у 2003 році. Основний вид діяльності компанії – роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах, а загальна виручка за минулий рік – 7,4 млрд грн. 

  • ТзОВ «КПП центр»;

Товариство з обмеженою відповідальністю, що належить Оксані Скомаровській та входить до відповідної групи компаній. Зареєстрували його у 2012 році у Черлянах, що у Львівському районі. В основному товариство займається оптовою торгівлею деталями та приладдям для автотранспортних засобів. Загальна виручка у 2023 році становила 3,2 млрд грн. 

  • ТзОВ «Тропік»;

Львівська компанія Вадима Власова та Сергія Ларіна, яка веде свою діяльність з 1996 року та займається оптовою торгівлею фруктами й овочами. Загальна виручка у 2023 році склала 3,3 млрд грн 

  • ТзОВ «Кормотех»;

Ще одна компанія, що належить родині Вовк. Її зареєстрували у 2003 році у Прилбичах, що на Яворівщині. Займається вона виробництвом готових кормів для домашніх тварин, загальна виручка з чого за 2023 рік становила 4,4 млрд грн. 

  •  ТзОВ «Свісс кроно»;

Компанія з Кам’янки-Бузької, яка належить громадянці Швейцарії Інес Каіндль-Бенес та яку створили у 2005 році. Займається виробництвом фанери, дерев'яних плит, панелей і шпону. Загальна виручка за 2023 рік становить 5,2 млрд грн.

  • ТзОВ «Техніка для бізнесу»;

Підприємство Олега Шуптара, Миколи Чопорова та Ореста Блажиєвського, яке зареєстрували у Львові у 1997 році. Основний вид діяльності – оптова торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпечення, що у 2023 році принесло 1,8 млрд загальної виручки. 

  • ТзОВ «Ферментаційний завод «Тобако»;

Винниківська компанія Руслана Бицького, яку зареєстрували у 2020 році. Вона займається вирощуванням тютюну, а її загальна виручка у 2023 році становила 722 млн грн. 

  • ТзОВ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч».

Компанія, яку заснувала швейцарська компанія «Сосьєте Де Продюї Нестле С.А.» та, відповідно, є частиною групи «Нестле». Її зареєстрували у 2022 році у Львові, основна ж діяльність – виробництво какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів. Загальна виручка – 2,5 млрд грн. Згідно з YouControl, компанія перебуває в стані припинення з квітня 2023 року. 

Читайте також: Хто експортує найбільше товарів на Львівщині. Рейтинг компаній

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv також отримало детальну інформацію щодо того, що та з яких країн імпортували у 2023 році на Львівщину. Матеріал – за посиланням.

Володимир Федорович

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!