Компанія Фейсбук представила свій сервіс для групових відеодзвінків

2780 0
А Телеграм обіцяє розробити таку можливість для своїх користувачів до кінця року.
Зображення: ВВС

Зображення: ВВС

Під час світового карантину одним з найбільш популярних додатків став Zoom – тут можна організувати відеоконференції одночасно для великої кількості людей. За лютий-березень популярність додатку зросла до 300 млн користувачів у світі.

Але великі гравці ринку не розгубились і компанія Фейсбук днями представила в США Meesenger Room – сервіс для відеочату, в якому одночасно можуть брати участь до 50 людей, пише ВВС. У компанії кажуть, що давно працювали над розробкою, але пандемія коронавірусу змусила пришвидшитись. Згодом Meesenger Room має стати доступним і для користувачів в інших країнах.

Читайте також: Сервіси, що допоможуть налагодити віддалену роботу під час карантину. Перелік

Перевагою нового сервісу у компанії називають необмежену тривалість сесії, на відміну від Zoom. А також обіцяють кумедні фільтри для відео. Окрім того, скористатись сервісом зможуть навіть люди, які не мають акаунтів у Фейсбуку.

Телеграм теж заявила, що працює над тим, або додати у свій месенджер можливість групових дзвінків. Представити продукт обіцяють до кінця 2020 року. Головною перевагою продукту від Телеграм, кажуть розробники, буде поєднання зручності у користуванні та високого ступеню захисту від втрати особистих даних.Мовляв, скандалів про незашифровані дані, як було із нині популярним конкурентом, тут не буде.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!