Київ

Корейська компанія Hyundai допоможе відновити Бориспільський аеропорт

802 0
Угода передбачає співпрацю у напрямку відновлення та розвитку авіаційної інфраструктури України.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» підписав Меморандум про взаєморозуміння з відомою корейською компанією Hyundai Engineering. Про це повідомила пресслужба аеропорту.

Зазначається, що угода передбачає партнерство та співпрацю між двома сторонами у напрямку відновлення та розвитку авіаційної інфраструктури України.

Також наголошується, що меморандум з Hyundаi E&C відкриває нові можливості для розвитку та модернізації цивільної авіації і така співпраця неабияк посилить розвиток та розбудову аеропорту «Бориспіль» та всієї української авіагалузі.

«Україна проявила неймовірну стійкість і рішучість в подоланні випробувань, і ми пишаємося тим, що можемо бути частиною цього процесу відновлення. Ми вкладаємо свої ресурси, знання та енергію, щоб сприяти розвитку інфраструктури та підтримати економічне зростання України», — запевнив гендиректор Hyundаi E&C Юн Ен Чжун.

Нагадаємо, аеропорт «Бориспіль» планує замовити комплексне обслуговування внутрішніх приміщень аеровокзального комплексу, паркінгу та інших об’єктів аеропорту на суму в понад 51 мільйон 777 тис. гривень.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!