Київ отримав рекордні надходження від оплати за паркування
У серпні оплата за паркування сягнула рекордних 6,4 млн грн.

09 вересня 2024, 11:18

За три літніх місяці водії сплатили до бюджету Києва 20,9 млн грн. Про це повідомляє Департамент територіального контролю міста Києва.

Протягом трьох місяців до місцевого бюджету надішло 20,4 млн грн за оплату штрафів. Також водії сплатили 20,9 млн грн. за паркування. Злкрема у серпні зафіксували два рекорди інспекції — кількість сесій паркування зросла до 90 626, а сума оплати за паркування — до 6,4 млн. грн.

У департаменті розповіли, що протягом літа штрафи за паркування отримали понад 64 тисячі водіїв. Серед них за неоплачене паркування — 23 715, а за порушення ПДР — 25 266.


Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.



Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Війна
Ющенко назвав обстріл Успенського собору замахом на генетичний код нації та закликав відбудувати Десятинну церкву
Третій Президент України проаналізував історичну спадковість російських злочинів проти українських святинь і наголосив на важливості відновлення унікальних сакральних пам'яток.
Фото: ДСНС

15 червня, 21:45

Унаслідок нічного влучання російського безпілотника по території Києво-Печерської лаври суттєвих пошкоджень зазнав Успенський собор, що стало вже третім руйнуванням Великої церкви за останні сто років. Попри черговий акт культурного геноциду з боку Москви, українська нація має продемонструвати стратегічну відповідь ворогу, розпочавши підготовку до великих історичних ювілеїв та відродження першоджерел своєї державності. Про це повідомив третій Президент України Віктор Ющенко...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"