Київ

Київрада підтримала рішення про створення скверу імені Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла

735 0
Йдеться про зелену зону між вулицею Михайла Омеляновича-Павленка та Іподромним провулком.

У Печерському районі Києва планують один зі скверів назвуть іменем Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла. Таке рішення було прийнято 9 листопада, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 69 депутатами.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради, ініціатор проєкту рішення Володимир Бондаренко, український доброволець, командир 1 ОМБ «Вовки Да Вінчі» Збройних сил України, учасник російсько-української війни, Герой України Дмитро Коцюбайло загинув  07 березня 2023 року в боях за Бахмут.

Заступник міського голови додав, що у процесі підготовки проєкту рішення було отримано згоду близьких та побратимів Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла.

Нагадаємо, 26 вересня експерти на Комісії з питань найменувань одноголосно підтримали таку ініціативу.

Йдеться про зелену зону між вулицею Михайла Омеляновича-Павленка та Іподромним провулком. Також таке рішення підтримали кияни під час голосування у «Київ Цифровий»

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!