Київ

Київрада виділила додаткові 750 млн на ремонт укриттів

522 0
З них 500 мільйонів гривень будуть спрямовані до районних у місті Києві державних адміністрацій, які в подальшому будуть виконувати ремонтні роботи.
Фото: КМДА

Фото: КМДА

Київська міська рада додатково виділила 750 мільйонів гривень на ремонт столичних укриттів. Таке рішення підтримали 8 червня, на позачерговому пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання.

Як зазначив депутат Київської міської ради, заступник голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков, 500 мільйонів гривень будуть спрямовані до районних у місті Києві державних адміністрацій, які в подальшому будуть виконувати ремонтні роботи.

Голосіївській РДА виділено 42,9 млн грн;
Дарницькій РДА – 58,9 млн грн;
Деснянській РДА – 61,8 млн грн; 
Дніпровській РДА – 60,4 млн грн;
Оболонській РДА – 53,6 млн грн; 
Печерській РДА – 28,2 млн грн; 
Подільській РДА – 35,7 млн грн; 
Святошинській РДА – 57,7 млн грн; 
Солом’янській РДА – 65,5 млн грн; 
Шевченківській РДА – 35,6 млн грн.

Даний розподіл здійснено за принципом, який використовувався при формуванні бюджету – за кількістю населення.

Андрій Странніков додав, що також додатково виділено 50 млн грн на капітальні ремонти та обслуговування підвальних приміщень житлових будинків, які служать, як прості укриття. А також 200 млн грн на капітальні ремонти об’єктів укриття, розташованих у закладах охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Нагадаємо, минулого року місто виділило 320 млн гривень на облаштування укриттів, цього року - більш, як 900 мільйонів, а загалом — 1,2 мільярди гривень з міського бюджету передали РДА міста  на ремонт укриттів.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!