Київ

Київські комунальники замінили 5 км аварійних тепломереж

469 0
Від початку року комунальні служби відремонтували 3 км труб централізованого опалення та 2 км гарячого водопостачання
Фото: КП «Київтеплоенерго»

Фото: КП «Київтеплоенерго»

На Оболоні, Подолі, Святошино та в частині Шевченківського району замінили 5 км аварійних тепломереж. Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

Загалом із початку 2023 року аварійно-ремонтні бригади «Київтеплоенерго» усунули 2,2 тисячі пошкоджень тепломереж опалення та гарячого водопостачання і ще понад 1,4 тисячі пошкоджень теплотехнічного обладнання.

Найбільшу кількість труб замінили в Оболонському, Подільському, Святошинському районах та частині Шевченківського. Загалом перекладено 5 км тепломереж, із них – 3 км централізованого опалення та 2 км гарячого водопостачання.

Як наголошують у КП «Київтеплоенерго», відновлювальні роботи в Києві ускладнюються розгалуженою підземною системою комунікацій. Тепловики взаємодіють із представниками сервісних служб міста (газовики, електрики, водоканал тощо), щоб не пошкодити інші міські мережі. Після розриття пошкоджену ділянку трубопроводу демонтують, а замість неї прокладають нову і відновлюють теплопостачання.

Щоденно в усіх районах столиці «Київтеплоенерго» одночасно залучає понад 400 працівників аварійно-відновлювальної служби та близько 150 одиниць спецтехніки (автомобілі швидкого реагування, екскаватори, підйомні крани, вантажівки тощо).

Станіслав Нестеренко

 

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!