Біля кінотеатру ім. Довженка буде громадський простір: оголосили конкурс ідей

2173 0
Згідно із задумом організаторів, перший поверх кінотеатру та громадський простір біля нього мають бути охоплені одним архітектурним рішенням.
фото: dailylviv.com

фото: dailylviv.com

Виконком Львівської міської ради затвердив рішення провести всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращий проект облаштування громадського простору біля кінотеатру імені Довженка на Сихові.

Як розповів під час засідання виконкому головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, учасники конкурсу мають запропонувати унікальну та ергономічну, архітектурну, урбаністичну та дизайнерську ідею громадського простору з врахуванням планувальної структури кварталу.

Читайте також: На даху кінотеатру ім. Довженка хочуть створити громадський простір. Як долучитися

Також проектанти мають врахувати вимогу, що цей громадський простір повинен стати такою архітектурною композицією, яка забезпечить перетворення житлового району на єдине функціонально-планувальне та композиційно-просторове ціле. Конкурсанти мають комплексно підійти до вирішення цієї задачі та зберегти багатофункціональність простору, не переобтяжуючи його.

Призовий фонд конкурсу складає 145 000 грн. Визначено три премії за перші три призові місця: перше місце – 70 000 грн   (у тому числі податки); друге місце – 50 000 грн; третє місце – 25 000 грн.

Для участі у конкурсі автор/авторський колектив має оформити заявку на участь у конкурсі, заповнивши реєстраційну форму на сайті конкурсу: http://www.contest.com.ua/publicdovzhenko/. Посилання буде активне незабаром, після того, як рішення про конкурс підпише міський голова Львова. Терміни реєстрації у конкурсі – до 18 години 17 листопада 2017 року.

Телефон для довідок: (032) 297-59-63, (067) 374-2008.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!