Львів повертатиме кредит за трамвай на Сихів вісім років

9561 0
Як поінформували Tvoemisto.tv у ЛКП «Львівавтодор», загальна вартість проекту «Трамвай на Сихів» становить понад 25 мільйонів євро. Останній платіж Львів сплатить у 2024-му році.
фото: спільнота "Львівське електротранспортне життє (ET Lviv)"

фото: спільнота "Львівське електротранспортне життє (ET Lviv)"

Завтра, 17-го листопада, відбудеться офіційне відкриття трамвайної лінії на Сихів.

За словами в.о. заступника директора з фінансових питань ЛКП «Львівавтодор» Вікторії Фалюти, загальна вартість проекту становить 25,8 млн євро.

«Із них 12 млн євро – кредит від ЄБРР (Європейський банк реконструкції і розвитку, – ред.), 4,9 млн євро – грант від того ж таки ЄБРР. Місцевий внесок – 8,9 млн євро», – зазначила вона.

Читайте також: У Львові випробовують трамвай на Сихів. Перші фото

Умови кредиту: 6% річних, а також європейська міжбанківська ставка пропозиції (EURIBOR на 6 місяців)». Останній платіж за кредитом запланований на 2024 рік. Планова сума відсотків, які має повернути ЛКП «Львівавтодор», становить 2,9 млн євро.

Нагадаємо, перші спроби з’єднати великий спальний район із центром міста були ще у 2008-му році. Тоді почали прокладати колію на вулиці Стуса. Повномасштабне будівництво маршруту відновили влітку 2014-го року.

Підготували Наталія Середюк, Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!