Львів та Одесу з’єднає сучасна автомагістраль

7846 0
Йдеться про магістраль, яка проходитиме через такі міста: Львів – Тернопіль –Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

Загальний обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт, перевищив 20 млрд грн, а протяжність вже відремонтованих доріг – понад 750 км, повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Читайте також: Через Львівщину прокладуть «Шовковий шлях» до Китаю: що це дасть

Окрема увага – будівництву нових магістралей, – додав прем’єр. Один з таких проектів – дорога Львів – Одеса через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон. За його словами, траса об’єднає західний кордон з портами і стане потужною складовою транзитних можливостей України. Роботи вже розпочато, за 3-4 роки країна отримає нову дорогу європейської якості сполученням Захід-Південь. 

Нагадаємо, у березні 2016-го року представники країн Європи підписали декларацію про будівництво спільної дороги Via Carpatia ("Карпатський шлях"). У майбутньому нова траса з'єднає північ та південь Європи. Проект передбачає також відгалуження магістралі до України, зокрема і до Львова. 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!