
19 листопада 2020, 10:19
19 листопада 2020, 10:19
У четвер, 19 листопада, о 12:00 год медіа-хаб «Твоє місто» організовує уже третю дискусію про розвиток Львова після виборів. Цього разу свої очікування озвучать представники громадського сектору і медики.
Медики сьогодні опинилися на передовій боротьби з епідемією, то ж вони озвучать проблеми, з якими Львів зіштовхнувся через пандемію, а громадський сектор, який допомагає у цій боротьбі, поділиться, яких першочергових рішень очікує від нової влади.
Дискусію можна буде переглянути на сайті Tvoemisto.tv, на нашій Фейсбук-сторінці та Ютуб-каналі медіа-хабу.
Учасниками дискусії будуть:
- Наталія Ліпська – керівниця благодійного фонду «Крила надії»;
- Анастасія Слюсаренко – керівниця осередку Пласту у Львові;
- Дмитро Бешлей – кардіохірург Львівської обласної клінічної лікарні, представник Українського лікарського товариства у Львові;
- Олександр Ябчанка – експерт з реформи системи охорони здоров’я, викладач на навчальних програмах УКУ;
- отець Ростислав Пендюк – голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ;
- сестра Севастьяна Карвацька – голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров‘я.
Читайте також: Чи можуть бути у Львові англомовне навчання та добра медицина?
Нагадаємо, що Tvoemisto.tv провело дві публічні дискусії на тему розвитку Львова після виборів, на яку запросило представників місцевого бізнесу і влади, а також освітян та представників культури.
Детальніше про те, що очікує бізнес від влади та що обіцяє бізнесу влада можна прочитати у матеріалі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"



