«Львівобленерго» скасувало аварійні відключення світла

20688 0
Графік аварійних відключень можуть знову впровадити, залежить від ситуації в країні.
Умовне фото

Умовне фото

Станом на ранок 28 жовтня у Львові та області зупинили застосування аварійних відключень електроенергії. 

Джерело: Львівобленерго

Графік відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК Укренерго, відповідно до ситуації в Україні. 

«Спрогнозувати впровадження графіку заздалегідь не можливо. Вказівка про його застосування може з’явитись будь-коли. У разі впровадження графіку енергетики додатково інформуватимуть про це», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що з 25 жовтня у Львівській області почали аварійні відключення електроенергії. Дотепер споживачі могли перевіряти відсутність у них електропостачання лише у розділі «Чому немає світла». У «Львівобленерго» повідомляли, що розробляють графіки прогнозованих віялових відключень електроенергії для населення.

Для мешканців «Львівобленерго» створило новий додатковий сервіс, де, ввівши номер особового рахунку, можна дізнатися, до якої групи відключень належить конкретний населений пункт чи вулиця та коли у них прогнозовано можуть вимкнути електроенергію. Там також наголосили, що наразі сервіс працює у тестовому режимі, тож інформація постійно доповнюватиметься. Графік аварійних відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Тому спрогнозувати впровадження графіків заздалегідь практично неможливо.

На початку тижня на Львівщині ввели графік обмеження споживання електричної енергії та графік обмеження потужності для промислових споживачів.Усіх тих промислових споживачів, що внесені до графіку, повідомлили про ситуацію. Вони повинні виконати доведені обсяги зниження. Додаткова інформація розміщена за посиланням.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!