
21 грудня 2016, 08:10
21 грудня 2016, 08:10
Кабінет міністрів перерозподілив обсяг субвенції у сумі 68 998 600 грн з держбюджету для боротьби з онкозахворюваннями місцевим бюджетам на закупівлі за проектом боротьби з онкозахворюваннями у Львівській області.
Відповідне розпорядження № 950-р оприлюднили на Урядовому порталі.
«Дане рішення дозволить здійснити фінансування заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», зокрема, здійснити закупівлі за субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», – йдеться у пояснювальній записці до документа.
Рішення було ухвалено для забезпечення місцевими бюджетами реформування регіональних систем охорони здоров'я.
Читайте також: У Львові запрацювала мережа комунальних реабілітаційних кабінетів
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




