Львівщина увійшла в топ-10 найпривабливіших для інвестицій регіонів Східної Європи

2540 0
Львівська область опинилася серед лідерів за ефективністю вкладеного капіталу, стратегією залучення прямих іноземних інвестицій та ефективністю промислової оренди.
Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

Львівщина належить до топ-10 регіонів Східної Європи, найбільш привабливих для інвестицій, за даними рейтингу «Європейських міст і регіонів майбутнього» видання Foreign Girect Investment Magazine. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Читайте також: Хто ще прийде на Львівщину? Роман Матис про інвестиції та комунікацію з Європою

Зокрема, Трускавець посідає третю позицію за критерієм економічної ефективності серед малих міст Східної Європи, Дрогобич – восьму.

Крім того, Львівська область посідає 2 місце в рейтингу інвестиційної привабливості серед регіонів України. Згідно з Матрицею прямих іноземних інвестицій ЮНКТАД (Організація ООН з торгівлі та розвитку), Україна належить до групи країн-лідерів за рівнем інвестиційного потенціалу та ефективністю залучення інвестицій.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!