Львівщина візьме участь у Всеукраїнському конкурсі громадського бюджету. Умови

1151 0
Орієнтовний початок прийому заявок – 15 липня.
Фото: ZIB.COM.UA

Фото: ZIB.COM.UA

Мешканці Львівської області цьогоріч можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі громадського бюджету. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

На регіон передбачено фінансування у 2,35 млн гривень для проєктів переможців із державного фонду регіонального розвитку.

Розміщення, оприлюднення, супровід та голосування за проєкти Всеукраїнського громадського бюджету Львівської області відбуватиметься на онлайн-платформі vgblv.pb.org.ua, що зараз наповнюється.

Читайте також: Перемагають згуртовані. Як виграти конкурс громадського бюджету

Як розповів т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда, ініціатором проєкту може бути громадянин України віком від 18 років, що проживає на території Львівської області, місцеві органи влади, наукові установи та громадські організації, які здійснюють діяльність у межах Львівської області. Проєкти, які будуть подаватися ініціаторами на Всеукраїнський громадський бюджет, повинні відповідати таким вимогам:

  • наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проєктної документації та дотримання державних норм і стандартів з енергозбереження для проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт);
  • загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) повинна складати понад 5 млн грн, а для інших проєктів – понад 1 млн грн;
  • відповідність Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року;
  • спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти ВГБ, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;
  • питання реалізації проєкту перебуває в межах повноважень органів місцевого самоврядування Львівської області;
  • наявність співфінансування з місцевого бюджету у розмірі не менше 10% від вартості проєкту;
  • завершення реалізації проєкту у поточному році.

Для того, щоб проєкт був допущений до етапу голосування, ініціатори ідеї мають зібрати не менше 20 електронних голосів підтримки.

Прийом заявок на участь стартує орієнтовно 15 липня. Після цього ініціатори проєктів матимуть 30 днів для подання на конкурс своїх ідей.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!