Львівська Архиєпархія УГКЦ просить передати приміщення на Озаркевича їй у користування
Раніше у цьому приміщенні була поліклініка, а зараз воно у складі ТМО №1.
фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

21 квітня 2025, 15:26

У понеділок, 21 квітня, Архієпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк зустрівся з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та міським головою Львова Андрієм Садовим. Під час зустрічі він звернувся до Львівської міської ради з пропозицією, щоб вона передала у використання УГКЦ приміщення на вулиці Озаркевича, 2 у Львові. Про це стало відомо із відео зустрічі, яке опублікувала Львівська Ахриєпархія УГКЦ.

Згодом Максим Козицький повідомив, що він підтримує це рішення та закликав Львівську міську раду передати приміщення на Озаркевича Церкві.

Читайте також: Львів’яни незадоволені переїздом однієї з поліклінік: що змінилось та які причини. Фоторепортаж

«Зважаючи на те, що Церква готова розвивати його як частину Шпиталю Шептицького, де надаватимуть якісну медичну допомогу нашим воїнам та членам їхніх сімей, Львівська ОВА підтримує цю пропозицію й готова координувати процес. Це – єдине правильне рішення в час, у якому живемо.Бо нема нічого важливішого за здоровʼя наших захисників. Крім того, це приміщення історично пов'язане з Церквою, оскільки зводилось за кошти Митрополита Андрея Шептицького, також тут був монастир «Студіон», – йдеться у повідомленні Козицького.

Нагадаємо, що приміщення на вул. Озаркевича, 2, де раніше працювала міська поліклініка, передали ТМО №1. Відповідну ухвалу прийняли 30 січня на сесії міської ради. Будівля перейшла в оперативне управління КНП «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги». Загальна площа приміщень – 1713,5 кв. м.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

CityLife
У Ватикані символічно погасили марку та презентували буклет, присвячені УГКЦ
Поштова марка приурочена трьом ювілейним подіям.
фото: Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

27 лютого 2026, 20:06

У четвер, 26 лютого, у Ватиканських музеях за участі Блаженнішого Святослава, Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви, відбулася урочиста презентація нової поштової марки Держави-Міста Ватикан, присвяченої трьом важливим подіям у житті УГКЦ. Про це повідомили в УГКЦ. Зазначають, що у презентації, окрім Глави УГКЦ, взяли участь архиєпископ Еміліо Наппа, Генеральний Секретар Губернаторства Держави-Міста Ватикан, отець Феліче Бруно, Директор ватиканської пошти, а також владика Григорій Комар, Апостольський адміністратор Екзархату в Італії, владика Іриней Білик, єпископ емерит та канонік Папської Базиліки Санта Марія Маджоре...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"