Львівська доцентка та психологиня стала ректоркою Українського вільного університету в Мюнхені

5543 0
Лариса Дідковська здобула 62% голосів виборців.
Лариса Дідковська/life.pravda

Лариса Дідковська/life.pravda

Доцентку Львівського університету Ларису Дідковську обрали ректоркою Українського вільного університету в Мюнхені. Про це повідомили у пресслужбі ЛНУ ім. Івана Франка.

Вибори відбулися 27 квітня 2024 року у Мюнхені, за участю 63% голосувальників на онлайн-платформі POLYAS. Кандидатами на посаду Ректора були декан філософського факультету УВУ, доцентка кафедри психології ЛНУ ім. Івана Франка Лариса Дідковська і завідувачка кафедри мистецтвознавства ім. В.Кіпи Аделіна Єфименко.

Лариса Дідковська здобула 62% голосів виборців. Після перевірки можливих скарг Виборча комісія Українського Вільного Університету підтвердила результати виборів на своєму засіданні 6 травня 2024 року.

Читайте також: У Львові оголосили конкурс на директора палацу мистецтв

Нагадаємо, що Український вільний університет - приватний український університет, розташований у Мюнхені. Перший вищий навчальний заклад і друга наукова установа української еміграції за кордоном.

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!