Львівська диригентка Оксана Линів виступила на фестивалі під керівництвом російського режисера

5369 0
Вона подякувала росіянину за проукраїнську позицію.
Фото: Оксана Линів

Фото: Оксана Линів

Диригентка із Львівщини Оксана Линів виступила у Німеччині на Байройтському фестивалі під керівництвом російського режисера Дмитра Чернякова. Вона опублікувала у Facebook відповідні фото з фестивалю, і подякувала громадянину російської федерації за проукраїнську позицію.

«Я дякую керівництву Вагнерівського фестивалю за підтримку, а режисеру постановки Дмитру Чернякову за проукраїнську позицію. Від початку війни він, поряд з іншими відомими митцями, виступив з відкритою офіційною позицією засудження війни, що стало також вирішальним для директорки фестивалю Катерини Вагнер», – написала Оксана Линів. 

Нагадаємо, що через твори російських композиторів деякі українські мисткині відмовилися від участі в постановці, якою керувала Оксана Линів. Також культурна платформа «Ковчег» відмовилася від співпраці з диригенткою.

Для довідки

Байройтський фестиваль — музичний фестиваль, що проводиться щорічно в Байройті, на якому представлені вистави опер німецького композитора ХІХ століття Ріхарда Вагнера.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!