Львівська ОДА шукає директора департаменту охорони здоров’я

3284 0
На подачу документів є тиждень.
фото: Фотографії старого Львова

фото: Фотографії старого Львова

Львівська обласна державна адміністрація оголосила конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я. Документи приймають до 12 березня.

Кандидат повинен мати вищу освіту з рівнем магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування. Також розглядатимуться документи від кандидатів з досвідом роботи не менше двох років на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності. Ще одна вимога – вільне володіння державною мовою.

Читайте також: Нашим найбільшим ворогом насправді є не коронавірус, а два «паразити»

Документи для участі у конкурсі приймаються онлайн через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС – carrer.gov.ua до 18:00 12 березня. Конкурс відбудеться 17 березня об 11:00 у Львівській ОДА.

Нагадаємо, нині обов’язки директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА виконує Андрій Васько, який раніше був заступником директора ДОЗ. Попередній керівник Львівщини Маркіян Мальський звільнив з посади очільниці ДОЗ Ірину Микичак у грудні, за два тижні до свого звільнення. За словами Ірини Микичак, жодних офіційних пояснень вона не отримала.

Зараз же Ірина Микичак каже, що не подаватиметься на конкурс, оскільки вважає своє звільнення у грудні незаконним.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!