Львівські медики вперше на заході України ендоскопічно видалили доброякісну пухлину

7147 0
Чоловік навіть не підозрював про недугу, поки не прийшов на планове обстеження.
Фото: ЛШМД

Фото: ЛШМД

Вперше на заході Україні медики Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги ендоскопічно видалили підслизову лейоміому стравоходу 53-річному львів’янину. Чоловік навіть не підозрював про недугу, а обстеження проходив планово – після перенесеної пневмонії. Про це йдеться на Фейсбуку лікарні.

Читайте також: Львівські медики залишилися без гелікоптера для аеромедичної евакуації

Під час візиту до лікаря та КТ-діагностики в чоловіка виявили лейоміому середньої третини стравоходу. Пацієнта нічого сильно не турбувало, лише інколи утруднене ковтання, тому це виявилося справжнім шоком.

Медики видалити утвір мініінвазивно – за допомогою сучасного ендоскопа із підслизовим доступом в 2 сантиметра. Це дозволило уникнути традиційного розрізу грудної клітки та скоротити перебування пацієнта в лікарні до кількох днів.

Операція пройшла успішно і на третю добу після операції поїхав додому.

Нагадаємо, на початку тижня у Львові на вул. Грабовського, 11 під час прогулянки у парковій зоні Цитаделі на 8-річного хлопчика впала гілка від дерева. Дитину госпіталізували у важкому стані у міську дитячу клінічну лікарню. У неї перелом основи черепа та закрита черепно-мозкова травма.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!