![Фото: Львівська міськрада](/media/gallery/full/1/2/12341351351235.jpg)
Фото: Львівська міськрада
Львівські веслувальники здобули чотири медалі Кубка світу, який провели 25-26 травня у Познані, що у Польщі. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.
Відтак, Валерія Терета здобула перемогу в каное-одиночці на дистанції 1000 метрів та на довгій дистанції на 5000 метрів. Також веслувальниця виборола третє місце на дистанції 500 метрів (каное-одиночка).
Окрм того, Віталій Вергелес разом із колегою з Ковеля Андрієм Рибачком фінішували другими в каное-двійці на 1000 м.
Нагадаємо, що збірна каратистів зі Львівщини здобула перемогу на Кубку України із шотокан карате-до.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.