Львівській філармонії присвоїли ім’я Мирослава Скорика

1448 0
На місці поховання митця планують звести пам’ятник.
фото христини процак

фото христини процак

Депутати Львівської обласної ради сьогодні під час чергової сесії присвоїли Львівській національній філармонії ім’я композитора Мирослава Скорика. «За» проголосували 50 депутатів.

Під час цьогорічного відзначення Дня Незалежності президент України вже анонсував заснування державної премії імені Мирослава Скорика – за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва.

Нагадаємо також, що до річниці смерті видатного композитора і музикознавця, Героя України Мирослава Скорика планують звести пам’ятник на місці його поховання. Бюджетна комісія погодила виділення на спорудження монументу 700 тисяч гривень із обласного бюджету.

Нагадаємо, що Мирослав Скорик помер 1 червня 2020 року у Києві. 3 червня в столичному патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ відбулося прощання з композитором. Поховали Мирослава Скорика на Личаківському кладовищі у Львові.

Довідково:

Мирослав Михайлович Скорик – український композитор і музикознавець. Герой України (2008). Він був лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, художнім керівником Національної опери України, член-кореспондентом Академії мистецтв України, кандидатом мистецтвознавства, завідувачем кафедри композиції Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка, головою Львівського відділення Спілки композиторів.
 
Твори Мирослава Скорика регулярно виконують в Україні, а також в Німеччині, Франції, Австрії, Голландії, Болгарії, Чехії, Польщі, Великобританії, США, Канаді та Австралії. Він часто виступав як диригент, піаніст, виконуючи власні твори.
 
 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!