Львівський фельдшер пожертвував для онкохворих дітей 10 тисяч гривень

2188 0
Кошти скерують на потреби дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентрі.
Фото: УЛТ

Фото: УЛТ

Фельдшер з медицини невідкладних станів бригади екстреної медичної допомоги підстанції №1 Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Голод, якого нагородили Орденом Святого Пантелеймона у номінації «Найкращий медичний працівник» та вручили 10 тисяч гривень, усі кошти передав на потреби онкохворих дітей. Про це йдеться на сайті Українського лікарського товариства.

Читайте також: Львівські лікарі оголосили про благодійний збір коштів

Грошову нагороду Андрій Голод віддав у межах акції, яку нещодавно організувало Українське лікарське товариство у Львові. Усі кошти підуть на потреби онкохворих дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Загалом, як йдеться у повідомленні, завдяки цій акції вдалося зібрати понад 30 тисяч гривень. Разом із грішми, які передав Андрій Голод, УЛТ у Львові зібрало більше 40 тис. грн.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!