Львівський футбольний клуб отримав право бронювання від мобілізації

1753 0
Нещодавно львівські «Карпати» вийшли в Українську прем’єр-лігу.
Фото: fckarpaty.com.ua

Фото: fckarpaty.com.ua

Львівський футбольний клуб «Карпати» отримав право бронювання від мобілізації. Про це стало відомо з відповідного наказу Міністерства молоді та спорту України. 

Відтак, клуб визнали критично важливим для функціонування економіки в час воєнного стану. Тому отримав можливість на бронювання від мобілізації щонайменше 50% військовозобов’язаних працівників.

Зазначимо, що статус «критичного важливого» підприємства дозволяє забронювати 50% працівників, проте в разі критичної потреби цей відсоток може зростати.

Зазначимо, відповідно до 25 статті Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», бронюванню підлягають громадяни, які працюють в органах державної влади, в інших державних органах, в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення).

Згідно з постановою Кабміну № 194, бронювання військовозобов'язаних здійснюється органами держвлади, іншими держорганами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби армії або населення.

Які підприємства можуть бронювати працівників на Львівщині читайте тут.

Нагадаємо, що нещодавно львівські «Карпати» здобули перемогу, яка дозволила вийти до Прем'єр-ліги. Деталі можна переглянути за посиланням

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!