Львівський ліцей очолив рейтинг шкіл за результатами ЗНО

2599 0
Він обігнав київський ліцей «Інтелект», що опинився на другому місці, на 3,5 рейтингові бали.

Освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг топ-200 загальноосвітніх навчальних закладів України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. За його результатами Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті ім. Івана Франка посів першу сходинку з результатом 167,2 рейтингових балів.

Рейтинг розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО з усіх предметів по навчальному закладу та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Читайте також: У Львові найбільше в Україні «200-бальників» за результатами ЗНО

Найкращим за середнім значенням балів ЗНО є ПП «Приватний загальноосвітній навчальний заклад гімназія “Престиж”» – 188,5. Проте він опинився на 6 сходинці рейтингу, оскільки тут складали лише п’ять випускників 15 тестувань.

 

Натомість у переможця рейтингу – львівського ліцею – 504 тести з різних предметів склали 139 осіб, середній бал яких – 179,9.

До першої двадцятки рейтингу не потрапила більше жодна львівська школа. Класична гімназія при ЛНУ ім. І. Франка посіла 22 сходинку з результатом 154,8 рейтингових балів.

Нагадаємо, що раніше львівський фізико-математичний ліцей очолив рейтинг шкіл за результатами ЗНО з української мови та літератури.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!