Львівський мандрівник із ДЦП підкорив найвищу вершину Альп. Фото

3683 0
Наприкінці серпня двоє друзів розпочали зі Львова мандрівку на велосипедах до Атлантичного океану, щоб здійснити мрію свого товариша із ДЦП. Наразі хлопці вже подолали частину шляху і навіть піднялися на гору Монблан.
фото: facebook.com/on3wheels

фото: facebook.com/on3wheels

Прос свою мандрівку троє товаришів – Іван (саме його мрію здійснюють друзі), Сашко та  Олег – розповідають на сторінці проекту «On 3 wheels» у Facebook. Як повідомили хлопці у четвер, 22 вересня, вони піднялися на гору Монблан.

«Сьогодні особливий день. Іван піднявся на висоту 3842 м на гору Монблан. Найвища вершина Альп відняла мову для всієї нашої команди», – пишуть мандрівники у соцмережах.

Як розповів Іван Tvoemisto.tv перед мандрівкою, це вже не перша його гора: «Із цими хлопцями ми вже були в Карпатах, зокрема піднімалися на вершину г. Маківка та г. Високий Верх. Також разом трохи мандрували Україною, плавали на байдарках, їздили на конях тощо. Я зрозумів що із ними можна зробити якийсь мегатріп. Я впевнений, що вони мене не залишать».

Підйом на вершину справив враження на усіх учасників мандрівки. «Коли дивишся на велике, то починаєш мріяти про Велике. Кожен день подорожі змінює нас і зароджує нові гігантські мрії», – діляться враженнями у соцмережах.

Нагадаємо проект друзів зі Соснівки спрямованій цілком і повністю на Івана, який хворий на ДЦП і має велике бажання здійснити мрію – добратись до Лісабона.  Разом хлопці хочуть довести, що люди з ДЦП та іншими фізичними вадами, можуть втілювати будь-які мрії, якщо мають підтримку. «Подорож розплановано приблизно на 100 днів. У нас немає ідеального графіка, будемо орієнтуватися на стан Івана. Також ми хотіли б, все ж, залишити ось цю романтику незапланованої мандрівки»,  – каже Олег Савчук і додає, що цією мандрівкою вони хочуть започаткувати цілий всесвітній рух допомоги людям, які не можуть мандрувати самостійно.  «Саме тому під час нашої мандрівки ми збиратимемо кошти, щоб допомогти неповносправним людям мандрувати», – розповідає хлопець.

Усі охочі підтримати мандрівника із ДЦП та допомогти у здійсненні його мрії можуть підтримати проект фінансово. Номер картки Івана Маслюка: ПриватБанк 5168 7423 5090 3633

Читайте також: Львів'яни підкорили найвищу вершину Альп. Фото

Додамо, Монблан – кристалічний масив й однойменна вершина в Західних Альпах, на кордоні Франції та Італії, найвищий шпиль у Західній Європі (4808,73 м). Довжина масиву 50 км. Площа зледеніння — понад 200 кв. км, великий льодовик Мер-де-Глас. Центр альпінізму. Під Монбланом прокладений автомобільний тунель довжиною 11,6 км, що з'єднує Францію з Італією.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!