Львівський симфонічний оркестр пограбували у Нідерландах

1941 0
Грабіжники викрали три музичні інструменти: гобой, англійський ріжок і трубу, а також костюми музикантів.
Фото: INSO-Lviv

Фото: INSO-Lviv

Львівський симфонічний оркестр «INSO-Львів» пограбували у Нідерландах, у Роттердамі. Музиканти приїхали туди зіграти концерт у центрі de Doelen, і їній автобус пограбували.

Грабіжники викрали три інструменти: гобой, англійський ріжок і трубу, а також інші особисті речі, зокрема костюми музикантів.

«Вкрали такі Fossati Artist (серійний номер - 13526), Marigaux 901 "Paris France (номер16863) гобой і Vincent Bach 43 №ML244338 труба. Попереду у нас ще 11 концертів. Звертаємось до наших земляків, а також до музикантів в оркестрах в Нідерландах: якщо до вас звернуться з пропозицією купити ці інструменти, повідомте нам, будь ласка», – йдеться у повідомленні.

Академічний симфонічний оркестр «ІNSO-Львів» (International Symphony Orchestra) Львівської національної філармонії заснований у 1998 році. Оркестр складається з молодих, мотивованих музикантів. Головою Правління оркестру та ідейним натхненником багатьох проектів і програм є Іоланта Пришляк.

 

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!