Львівський центр дитячої медицини отримав відзнаку світової мережі лікарів-онкологів

1245 0
Завдяки співпраці з St. Jude Children's Research Hospital лікарня отримує безкоштовно дороговартісні медикаменти для онкопацієнтів.
Фото: google.com

Фото: google.com

КНП Львівської обласної ради Клінічний центр дитячої медицини отримав партнерську відзнаку St. Jude Children's Research Hospital за активну п’ятирічну участь лікарні у діяльності St Jude Global Alliance – світової мережі провідних онкологічних центрів. Про це повідомили у пресслужбі ЛОР.

«У 2019 році наш центр підписав офіційну угоду з St. Judе Hospital, успішно пройшовши аудит відповідності низці критеріїв як партнера провідного центру у США. До повномасштабного вторгнення делегація St. Jude кілька разів відвідувала лікарню. А у 2022 році американський центр став одним із ініціаторів евакуаційного проєкту для онкохворих пацієнтів SAFER Ukraine. У згаданому проєкті Західноукраїнський медичний центр  став «ключовим гравцем» від України. Загалом у реєстрі SAFER Ukraine близько 1600 українських пацієнтів, які отримали лікування за кордоном за сприяння St. Jude Children's Research Hospital», - зазначив в.о. генерального директора Клінічного центру дитячої медицини Роман Кізима.

Читайте також: До Львова приїдуть американські хірурги лікувати дітей

Окремі фахівці українського центру пройшли стажування у відділеннях St. Jude Children's Research Hospital. Завдяки співпраці з St. Jude Children's Research Hospital лікарня отримує безкоштовно дороговартісні медикаменти для онкопацієнтів. Загальна вартість цієї благодійної допомоги сягає сотень тисяч доларів. 

Нагадаємо, що у Центрі дитячої медицини провели успішну операцію восьмирічному Любомиру з Брюхович, у якого протягом півтора року у бронхах перебувала хвойна гілочка.

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!