Львівський виш включили до Європейського альянсу університетів

21539 0
Така співпраця між університетами має охоплювати всі галузі, пов’язані з викладанням і навчанням, науковими дослідженнями, культурною та спортивною діяльністю.
фото: lnu.mow.fm

фото: lnu.mow.fm

Львівський національний університет імені Івана Франка включили до Європейського альянсу університетів EC2U. Сьогодні, 6 квітня, Франковий виш підписав Меморандум про співпрацю з сімома найбільш впливовими університетами ЄС. Йдеться про Університет Коїмбри (Португалія), Ясський університет ім. А. Й. Кузи (Румунія), Єнський університет ім. Фрідріха Шиллера (Німеччина), Університет Павії (Італія), Університет Пуатьє (Франція), Університет Саламанки (Іспанія) та Університет Турку (Фінляндія).

Що передбачає співпраця між університетами:

  • реалізацію програми мобільності для науковців, академічного персоналу та студентів;
  • розробку спільних сертифікатів, освітніх програм;
  • публікацію спільних видань;
  • реалізацію дослідницьких проєктів;
  • організацію спільних заходів, літніх шкіл того.

 

Загалом вона охоплюватиме всі галузі, пов’язані з викладанням і навчанням, науковими дослідженнями, культурною та спортивною діяльністю.

Читайте також: Два львівських університети увійшли у світовий рейтинг вишів

Під час урочистого підписання був присутній спікер Парламенту Руслан Стефанчук. За його словами, академічна спільнота України звернулася з відкритим листом до Європейської Комісії, Європейського Парламенту, Ради Європейського Союзу (ЄС) та кожної держави-члена ЄС із закликом припинити співпрацю з російськими інституціями, фінансування науково-освітніх проєктів, що реалізують разом із російськими установами, призупинити їхнє членство в міжнародних організаціях до завершення війни.

Нагадаємо, що науково-дослідний консультаційний центр QS Quacquarelli Symonds оприлюднив щорічний список найкращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються, на 2022 рік. До нього ввійшли 450 найкращих закладів вищої освіти, зокрема 41 з України, де три – львівські. Зокрема, 191 місце отримав Львівський національний університет імені Івана Франка.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!